Bez zaudējumiem cīnās “Nets”, “Magic”, “Grizzlies” un “Suns”

25Nov '16

Bez zaudējumiem cīnās “Nets”, “Magic”, “Grizzlies” un “Suns”

Cēsīs, Iecavā, Rojā, Rugājos, kā arī Juglas vidusskolas un 49. vidusskolas sporta zālēs Rīgā notikušas NBA Junioru līgas otrā posma spēles, kurās 30 vispārizglītojošo skolu komandas piedalās NBA klubu tērpos. Grupu turnīru otrais aplis sāksies ceturtdien, 8. decembrī, kad katra komanda aizvadīs pa divām spēlēm.

NBA Junioru līgas 30 komandas sadalītas divas konferencēs (Rietumi un Austrumi) un sešās grupas (divas Rīgā, pa vienai Kurzemē, Latgalē, Vidzemē un Zemgalē). Katras grupas ietvaros komandas aizvada divu apļu turnīru, spēlējot četros sabraukumos.

Rietumos pēc pirmā apļa Zemgales grupā līderos izvirzījies “Phoenix Suns” jeb Jēkabpils pamatskolas komanda, bet Kurzemes grupā – “Memphis Grizzlies” jeb Ventspils Centra sākumskola. Abas komandas uzvarējušas visās četrās spēlēs. Rīgā A grupā pēc pirmā apļa pa trim uzvarām un vienam zaudējumam ir “Denver Nuggets” (Oskara Kalpaka Tautas daiļamata pamatskola), “Minnesota Timberwolves” (Āgenskalna sākumskola) un “Oklahoma Thunder” (Rīgas 49. vidusskola).

Austrumos Latgales grupā pa divām uzvarām ir “Brooklyn Nets” (Līvānu 1.vidusskolai), Vidzemes grupā līderos izvirzījusies komanda “Orlando Magic” (Ogres sākumskola). Rīgā B grupā trīs komandām ir pa trīs uzvarām un zaudējumam – “Indiana Pacers” (Berģu Mūzikas un mākslas skola), “Chicago Bulls” (Teikas vidusskola) un “Detroit Pistons” (Salaspils 1.vidusskola).

Otrā apļa spēles notiks 8. un 15. decembrī. Katras konferences astoņas labākās komandas kvalificēsies izslēgšanas turnīram. Ceturtdaļfināla un pusfināla spēles notiks 25. janvārī. Finālspēle un cīņa par 3. vietu notiks 11.februārī OlyBet LBL Zvaigžņu spēles laikā.