Bez zaudējumiem cīnās Līvānu, Ogres un Ventspils komandas

12Dec '16

Bez zaudējumiem cīnās Līvānu, Ogres un Ventspils komandas

Jaunpilī, Jelgavā, Līvānos, Salaspilī, Valmierā, kā arī Rīgas 64. vidusskolas sporta zālēs Rīgā notikušas NBA Junioru līgas trešā posma spēles, kurās 30 vispārizglītojošo skolu komandas piedalās NBA klubu tērpos. Grupu turnīru pēdējās spēles notiks ceturtdien, 15. decembrī. Pēc tām 16 labākās komandas kvalificēsies izslēgšanas spēlēm, kas notiks 25. janvārī.

NBA Junioru līgas 30 komandas sadalītas divas konferencēs (Rietumi un Austrumi) un sešās grupas (divas Rīgā, pa vienai Kurzemē, Latgalē, Vidzemē un Zemgalē). Katras grupas ietvaros komandas aizvada divu apļu turnīru, spēlējot četros sabraukumos.

Rietumos pēc sešām spēlēm tikai uzvaras ir vienīgi Kurzemes grupas labākajai komandai “Memphis Grizzlies” jeb Ventspils Centra sākumskolai. Zemgales grupā pirmajā vietā ar bilanci 5-1 ir “Phoenix Suns” (Jēkabpils pamatskola), bet Rīgā A grupā pa piecām uzvarām un vienam zaudējumam ir “Minnesota Timberwolves” (Āgenskalna sākumskola) un “Oklahoma City Thunder” (Rīgas 49. vidusskola).

Austrumos Latgales grupā visās sešās spēlēs uzvarējuši “Brooklyn Nets” (Līvānu 1.vidusskola), Vidzemes grupā ar bilanci 6-0 līderos izvirzījusies komanda “Orlando Magic” (Ogres sākumskola). Rīgā B grupā trīs līderkomandu konkurencē priekšgalā ar 5 uzvarām ir “Detroit Pistons” (Salaspils 1.vidusskola), bet pa 4 panākumiem – “Indiana Pacers” (Berģu Mūzikas un mākslas skola) un “Chicago Bulls” (Teikas vidusskola).

Otrā apļa pēdējās spēles notiks 15. decembrī. Katras konferences astoņas labākās komandas kvalificēsies izslēgšanas turnīram. Ceturtdaļfināla un pusfināla spēles notiks 25. janvārī. Finālspēle un cīņa par 3. vietu notiks 11.februārī OlyBet LBL Zvaigžņu spēles laikā.