Bērnus un jauniešus aicina pieteikties JR.NBA tiešsaistes nometnei

No 27. Līdz 31. jūlijam norisināsies JR.NBA rīkotā nometne tiešsaistē, kurā aicināti piedalīties arī Latvijas bērni un jaunieši, kuri vēlas progresēt un uzlabot savas basketbola prasmes. Treniņu metodika pārsvarā pielāgota bērniem no 8 līdz 16 gadu vecumam, taču aicināts pieteikties ikviens interesents. Lai piedalītos nometnē, nepieciešams aizpildīt nelielu reģistrācijas anketu.  

24Jūl '20

Bērnus un jauniešus aicina pieteikties JR.NBA tiešsaistes nometnei

No 27. Līdz 31. jūlijam norisināsies JR.NBA rīkotā nometne tiešsaistē, kurā aicināti piedalīties arī Latvijas bērni un jaunieši, kuri vēlas progresēt un uzlabot savas basketbola prasmes. Treniņu metodika pārsvarā pielāgota bērniem no 8 līdz 16 gadu vecumam, taču aicināts pieteikties ikviens interesents. Lai piedalītos nometnē, nepieciešams aizpildīt nelielu reģistrācijas anketu 

Nometnes programmā iekļautas jautājumu un atbilžu sesijas, kā arī video treniņu un dažādu vingrinājumu pamācības ar NBA un WNBA spēlētāju un funkcionāru piedalīšanos. Tāpat ikvienam nometnes dalībniekam būs iespēja piedalīties tiešsaistes treniņā, kuru vadīs JR.NBA treneri, lai sniegtu iespēju jauniešiem pilnveidot savas basketbola prasmes. Treniņu ieraksti tiks saglabāti, ja kādam no nometnes dalībniekiem nebūs bijusi iespēja pieslēgties konkrētam treniņam.  

Ja vēlies aktīvi pavadīt četras dienas, gūstot jaunu pieredzi un mācoties no labākajiem JR.NBA pārstāvjiem, pilnveidojot savas basketbola prasmes un spēles izpratni, aicinām izmantot iespēju un piedalīties nometnes norisē!  

Lai pieteiktos:

  • telefonā lejupielādē OWQLO aplikāciju
  • Reģistrējies OWQLO
  • Reģistrējies nometnei
  • saņem apstiprinājuma e-pastu
  • nosūti apliecinājuma anketu uz jrnba@owqlo.com

Vairā informācijas meklē: JR.NBA InstagramFacebook un Twitter kontos.